top of page

Re-berk

Re-berk, müşterilerin eski giysilerini tekrar tasarlayan bir ileri-dönüşüm projesidir. Bu sistem sayesinde, atılmak üzere olan giysiler kişiye özel çağdaş ürünlere dönüşür ve müşterinin dolabında yeniden yer kazanır. Bu sayede, dünyadaki tekstil atığının azalması ve daha sürdürülebilir bir gelecek hedeflenir.

Sistem nasıl
çalışır?

Screenshot 2024-04-26 at 20.53.00.png

01

Sipariş Oluşturma

Re-Sipariş Formu'nu doldurun. Bu formda, giyim tarzı, beden ölçüleri gibi bilgiler toplanır. Müşteri, dönüştürmek istediği 3 adet eski giysisini ve taslak çizimde kullanılmak üzere bir fotoğrafını sisteme yükler. Bu aşamada sadece tasarım ücreti form gönderilirken tahsil edilir.

Upcycle drapping dress

02

Tasarım Süreci

Müşterinin gönderdiği form analiz edilir. Bu bilgiler doğrultusunda tasarım süreci başlar. Tasarımcımız, müşterinin forma yüklediği 3 adet giysi fotoğrafını sanal ortamda birleştirerek müşteriye özel bir giysi tasarlar. Oluşturulan tasarım, gerçekçi ve anlaşılabilir bir illüstrasyon ile müşterinin e-posta adresine gönderilir. Bu süreç genellikle 3 gün sürer.

03

Üretim süreci ve Teslimat

Müşteri tasarımı onaylar ve satın alırsa, giysilerini anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle bize gönderir. Kargo bize ulaştığında dikim süreci başlar. Dikim süreci bittiğinde ürün müşteriye kargolanır. Bu süreç genellikle 15 gün sürer.

bottom of page